Choď na obsah Choď na menu
 

BARF Plus - vyvážená príloha k B.A.R.F.

BARF Plus - vyvážená príloha k B.A.R.F.
Prírodná a kompletná príloha k surovej strave pre psov BARF Plus
✅ Tip: BARF + je za studena lisovaná, kompletná príloha pre psov, vhodná ku každej surovej strave. Ak "barfujete" môžete surovú potravu bez obáv striedať 

article preview

 

BARF Plus - vyvážená príloha k B.A.R.F.
Prírodná a kompletná príloha k surovej strave pre psov BARF Plus
✅ Tip: BARF + je za studena lisovaná, kompletná príloha pre psov, vhodná ku každej surovej strave. Ak "barfujete" môžete surovú potravu bez obáv striedať (napríklad na  víkendy alebo cesty) s granulami lisovanými za studena Yoggies, zvanými "sušený BARF".

novy.jpg
Vďaka spolupráci a vývoju s veterinármi, doterajším poznatkom a tiež kolegom vo výrobnom závode prinášame NOVINKU. Vyváženú a za studena lisovanou prílohu k mäsu - BARF + s laktobacily. Príloha BARF + je bez mäsa a živočíšnych proteínov, vyrobená výlučne z ovocia, zeleniny, strukovín, byliniek a doplnkových zložiek pre zdravie každého psa. Neobsahuje žiadnu sóju, chémiu, obilie, cukry ani vedľajšie produkty rastlinnej výroby.

✅ Tip: Príloha BARF + podporuje imunitný systém psa vďaka obsahu špeciálne vyvinutých probiotík.

Nelámte si hlavu s hľadaním príloh k B.A.R.F.u
Ak kŕmite svoje psy surovou potravou, pravdepodobne každý deň riešite správny a vyvážený pomer surovín, ktoré doplnia surové mäso. Príloha BARF + vám ušetrí veľa času i starostí. Odpadne vám zháňanie aj nákup príloh, ich vyvážené nakombinované, skladovanie aj príprava. Príloha BARF + obsahuje výhradne prírodné zložky potravy ako vitamíny, vlákninu, sacharidy aj laktobacily pre podporu zdravia vášho psa.

Unikátne zloženie dokonalej prílohy k mäsu
Vyvážená surová potrava pre psov by mala byť zložená nielen z mäsa, ale aj z iných dôležitých prírodných zložiek potravy. Preto je BARF + zostavený zo zmesi ovocia, zeleniny, strukovín, olejov .... Hlavnými zložkami sú sušená mrkva, červená repa, hrach, paštrnák, pór, zeler, čakanka, fenikel. V zložení tiež nájdete list žihľavy, ženšen, kvety harmančeka, hloh obyčajný, klanoplašku čínsku, eleuterokok ostnatý, ginostemu piatimi lupeňmi, aksamietnice aj brezové listy. Pre zdravé trávenie potom vlčí bôb, konopnú múčku, ľanové semienko aj mix ovocie ako jablká, hrušky, čučoriedky a čerešne.

✅ Tip: Surová potrava doplnená o prílohu lisovanú za studena Yoggies BARF + je dokonalým a vyváženým B.A.R.F.om pre psov.

Neodmysliteľné pre zdravie psa sú oleje lisované za studena. Olej z pšeničných klíčkov, orechový, alebo konopný majú protizápalové účinky, podporujú funkcie pečene a sú skvelým zdrojom Omega 3 a 6 mastných kyselín.

Zdravé trávenie i peristaltika čriev sú podporené nahrubo mletými surovinami, prebiotikami v podobe vlákniny z ovocia a zeleniny aj zažívacie rašelinou.

Výťažok z mäsa morské mušle Perna Canaliculus podporuje kĺbový aparát aj tvorbu sinoviální (kĺbovej) tekutiny. Špeciálna zmes probiotík pre psov podporuje obranyschopnosť organizmu a imunitu psa.

Jedinou živočíšnu zložkou BARF + môže byť necelé 1% (necelý 1g na 100g granúl) vaječného žĺtka. Ten býva zdrojom vitamínov, minerálov a pozitívne tiež ovplyvňuje stav kože i srsti psa.

Príloha obsahuje 14% hrubého proteínu, 10% hrubého tuku, 6% vlákniny, 2,2% vápnika, 1,3% fosforu rastlinného pôvodu. Skvelé stráviteľnosti a 234 kcal na 100g je dosiahnuté aj bez pridania cukrov, umelých tukov a mäsa.

Nielen príloha k mäsu, ale aj súčasť diét pre psov
Vďaka veterinárom aj vývoji sa príloha k mäsu Yoggies BARF + môže stať skvelou, dobre stráviteľnú súčasťou diétneho kŕmenia psa. Možno ju využiť ako u psov s nadváhou, tak aj u psov s obmedzeným príjmom živočíšnych proteínov i tukov.

✅Tip: Príloha BARF + je doplnkovým krmivom pre psov. V kombinácii s našou novinkou Š ......... Yoggies (už čoskoro) sa stáva vynikajúcim diétnym a kompletným krmivom pre psov s nadváhou, alebo diétami.

Ako dávkovať?
Pokiaľ kŕmite psa surovou potravou je dobré poznať aspoň základné fakty o energetických hodnotách más.

Napríklad : 

►100g hovädzieho chudého mäsa dodá ca 140 kcal. 

►100g kuracích pŕs ca 275 kcal,

►100g jahňacieho mäsa ca 300 kcal,

►100g morčacieho mäsa ca 105 kcal a

►100g králičieho mäsa ca 132 kcal.

 

Energetická využiteľnosť prílohy BARF + je ca 234 kcal / 100g. To znamená, že mäso s prílohou možno nahradiť, či doplniť v pomere od 1: 1. Ak používate diétnejšie mäsa, môžete množstvo tejto prílohy zvýšiť (oproti množstvo mäsa o ktorej znížite kŕmnu dávku).

✅ Tip: Pozor na "fejky". Správne a pravé granule lisované za studena i pravú prílohu k surovej potrave BARF + spoznáte na prvý pohľad tak, že sú balené v papierových vreciach. Dôvodov je niekoľko. Papier je prírodný a recyklovateľný. Neobsahuje chémiu a prírodnému krmive, ktorými granule lisované za studena sú pomáha si udržať prirodzenú vôňu aj bariéru proti zapareniu a vlhkosti. Proti tomu napodobeniny bývajú v lacných plastových vreciach plných nebezpečných a rakovinotvorných ftalátov a môžu byť v plastu i zaparené, kontaminované alfatoxiny.


Vďaka stále sa rozširujúcemu sortimentu krmív Yoggies máte už na výber z niekoľkých možností, ako svojho psa kŕmiť. Či už sa rozhodnete pre kompletnú granule lisované za studena, prílohu BARF + v kombinácii so surovým mäsom alebo naše ďalšie novinky (už čoskoro), tak si môžete byť istí, že dávate svojmu štvornohému členovi rodiny naozaj to najlepšie a najzdravšie na trhu. Pretože naším mottom stále zostáva, že Zdravie začína v miske®.

 

 

 

zdroj: Yoggies.cz

preklad: Zdravekrmivo.sk

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Prihlásenie