Choď na obsah Choď na menu
 


Doprava a platby

DOPRAVA A PLATBY:

Spôsob doručenia:

1.  Osobný odber - 0,00 €

(predajňa Neposlušný Psík ,ul.Herlianska 45, Bratislava-Ružinov(veterinárna ambulancia))

2.  Donáška až domov v rámci Bratislavy - 3,50 € ***                   

Pri nákupe nad 39 € je rozvoz v Bratislave ZADARMO.

3.  Kuriérom - 3,50 € 

(Doručenie zásielky do 24 hodín, od dňa expedície zásielky. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do zamestnania). V prípade, ak Vás nezastihne kuriér na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.)

Pri nákupe nad 39 € je rozvoz v rámci celého Slovenska ZADARMO.

 

Spôsob platby:

1.  Hotovosťou pri osobnom odbere na predajňi - 0,00 €

2.  Hotovosťou pri donáške v rámci BA - 0,00 € 

3.  Platobnou kartou pri dobierke kuriérom - 1,00 €

4.  Dobierkou kuriérom - 1,00 € 

5.  Platbou vopred na bankový účet  - 0,00 €

(po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme predfaktúru, s uvedeným číslom účtu a variabilným symbolom. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí. V prípade, že predfaktúra nebude uhradená do 7 dní od jej vystavenia, má predávajúci právo objednávku zrušiť.)

 

*** V rámci Bratislavy Vám tovar dovezieme až domov (Staré Mesto, Nové Mesto, Ružinov, Rača, Petržalka, Dúbravka, Karlová Ves, Podunajské Biskupice, Vrakúňa, Trnávka). Po prijatí objednávky Vás budeme kontaktovať na Vami uvedené číslo a dohodneme si termín dodania tovaru, ktorý Vám bude vyhovovať ktorýkoľvek deň v týždni alebo cez víkend od 6:00 hod. do 22:00 hod.

 
 


Prihlásenie

Facebook